Pár slov o naší výrobě nábytku

Na počátku je precizní plánování s ohledem na paktičnost a estetiku. Spolupracujeme již na počátku stavby s architekty a stavitely domů, pro nejlepší možnou ergonomii, která dotváří útulný a ucelený domov.

Výroba nábytku

Od návrhu k realizaci

Pro ucelenou představu, jak naše práce bude zakomponována do interiéru, vytváříme nejdříve zdarma grafický návrh, který ve spolupráci se zákazníkem dotváříme s ohledem na stávající stav, který osobně obhlédneme. Přestože sídlíme v Uherském Brodě, tak Vás rádi navštívíme v rámci celého Zlínského kraje. Zákazníky, mimoj iné máme i ve Vsetíně, Kroměříži, Otrokovicích, Napajedlech a dalších městech tohoto kraje.

navrh>hotovo

Výběr materiálů

Bez výběru kvalitních materiálů bychom nedosáhli dlouhé životnosti kuchyní, která je pro nás důležitá stejně, jako samotné zpracování. K výrobě využíváme masivu i kvalitního lamina a MDF desek potažených prvotřídní fólií. Na pracovní desku do kuchyně, můžeme dodat i přírodní kámen ze žuly, nebo mramoru. Kuchyňské obkady můžeme dodat z kaleného skla, jeho barevnost si můžete vybrat podle vzorníků RAL.
Nedílnou součástí je kvalitní kování, které dodáváme od renomovaných výrobců BLUM, HETTICH a HÄFELE, kteří nabízí doživotní záruku. Z cenově dostupnějších jsou to FGV, STRONG a další.
Elektrospotřebiče dodáváme za internetové ceny.

Materiály pro výrobu nábytku

Výroba a finální montáž

Precizní výroba, na kterou klademe maximální důraz, je zakončena stejně důslednou finální odbornou montáží, která zaručí dlouhou životnost a spokojenost zákazníka.

Výroba nábytku